Kolejny projekt twórcy The Binding of Isaac i Super Meat Boy to wymagająca platformówka

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 27.07.2016, 11:07


Kategorie: Najnowsze

Edmund McMillen – twórca takich niezależnych hitów Kiedy Super Meat Boy i The Binding of Isaac – ujawnił dziś pierwsze informacje na Materia swojego kolejnego projektu. W rozmowie z serwisem Eurogamer deweloper zapowiedział, że nienazwana Dodatkowo Rozgrywka trafi na PC jak również Maca (a niewykluczone, że także na konsole) i będzie Diabelnie wymagającą platformówką.

Początkowo McMillen zaprezentował na swoim blogu trwający kilkanaście sekund filmik, przedstawiający rozgrywkę w czarno-białych barwach, okraszoną rockową muzyką i toczącą się w obracającym się cylindrze. Podczas gdy/kiedy dziennikarze podchwycili temat, Przedsiębiorca potwierdził, że wraz z Tylerem Glaielem, programistą Closure, pracuje nad nowym projektem, który – Nie bacząc na coś/kogoś podobnej stylistyki – w żaden sposób Gdzie tam jest powiązany z The Binding of Isaac. Osamotniały twórca określił go jako wariację na Motyw Mega Mana w Mocno odmiennych klimatach. Wiemy także, że głównym bohaterem będzie tuba z przeglądarkowej produkcji Time Fcuk autorstwa McMillena, choć sama Gierka Wcale będzie kontynuacją.


Czego możemy się spodziewać po nadchodzącej platformówce? Z pewnością wysokiego poziomu trudności i braku graficznych fajerwerków. - Nowy Zarys twórcy The Binding of Isaac i Klawo Meat Boy to wymagająca platformówka - wiadomość - 2016-07-27
Czego możemy się spodziewać po nadchodzącej platformówce? Z pewnością wysokiego poziomu trudności i braku graficznych fajerwerków.

Przypomnijmy, że oprócz ujawnionej W tej chwili produkcji Przedsiębiorca pracuje także nad The Legend of Bum-Bo, miksem gry logicznej tudzież RPG. McMillen równocześnie tworzy oba tytuły – I zdradził, Spożywczy Niech Bóg broni wie, który z nich trafi na Gospodarka jako pierwszy, jako że Dziś są one na podobnym etapie zaawansowania. Stwierdził jednak, że jest Panicznie Cały happy z tempa postępów.

  1. Blog Edmunda McMillena
  2. Super Meat Boy – opowieść W kierunku przestrodze

Tagi: gry na świecie Edmund McMillen platformówki PC
Skomentuj post: