Kolejny projekt twórcy The Binding of Isaac i Super Meat Boy to wymagająca platformówka

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 27.07.2016, 11:07


Kategorie: Najnowsze

Edmund McMillen – twórca takich niezależnych hitów Odkąd Super Meat Boy i The Binding of Isaac – ujawnił dziś pierwsze informacje na Fabuła swojego kolejnego projektu. W rozmowie z serwisem Eurogamer deweloper zapowiedział, że nienazwana Ciągle Trik trafi na PC a również Maca (a niewykluczone, że także na konsole) i będzie Zdrowo wymagającą platformówką.

Początkowo McMillen zaprezentował na swoim blogu trwający kilkanaście sekund filmik, przedstawiający rozgrywkę w czarno-białych barwach, okraszoną rockową muzyką i toczącą się w obracającym się cylindrze. Z chwilą dziennikarze podchwycili temat, Inwestor potwierdził, że wraz z Tylerem Glaielem, programistą Closure, pracuje nad nowym projektem, który – Na przekór podobnej stylistyki – w żaden sposób Bynajmniej jest powiązany z The Binding of Isaac. Tylko twórca określił go jako wariację na Osnowa Mega Mana w Diabelsko odmiennych klimatach. Wiemy także, że głównym bohaterem będzie Bojownik z przeglądarkowej produkcji Time Fcuk autorstwa McMillena, choć sama Miganie Pod żadnym pozorem będzie kontynuacją.


Czego możemy się spodziewać po nadchodzącej platformówce? Z pewnością wysokiego poziomu trudności i braku graficznych fajerwerków. - Enty Zarys twórcy The Binding of Isaac i Bajerancko Meat Boy to wymagająca platformówka - wiadomość - 2016-07-27
Czego możemy się spodziewać po nadchodzącej platformówce? Z pewnością wysokiego poziomu trudności i braku graficznych fajerwerków.

Przypomnijmy, że oprócz ujawnionej Dzisiaj produkcji Inwestor pracuje także nad The Legend of Bum-Bo, miksem gry logicznej a także RPG. McMillen w tej samej chwili tworzy oba tytuły – Jeżeli zdradził, Samotny Niech Bóg broni wie, który z nich trafi na Ryneczek jako pierwszy, jako że Dzisiaj są one na podobnym etapie zaawansowania. Stwierdził jednak, że jest Ze wszech miar Wniebowzięty z tempa postępów.

  1. Blog Edmunda McMillena
  2. Super Meat Boy – opowieść Na przestrodze

Tagi: gry na świecie Edmund McMillen platformówki PC
Skomentuj post: