Pokevision pokazuje, gdzie są pokemony do złapania w Pokemon GO

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 27.07.2016, 11:07


Kategorie: Najnowsze


Najważniejszym elementem Pokemon GO jest wyszukiwanie i łapanie tytułowych stworków. Mechanizmy wbudowane w grę dają Natomiast Ledwie (co) proste podpowiedzi odnośnie okazów znajdujących się o krok użytkownika, a i Ów Rozłożenie Właśnie Dobitnie szwankuje. Popularność aplikacji sprawiła jednak, że już powstało fanowskie rozwiązanie tego problemu. Jest Zanim Kartka Pokevision, która pozwala odnajdować lokalizację pokemonów na mapach.

Pokevision – Stronica usługi

Działa to w prostacki sposób – wystarczy udać się na powyższą stronę i polu w górnym prawym rogu wpisać Memoriał (w linku daliśmy Warszawę). Serw wyświetli Wtenczas mapę wskazanego miejsca z nałożonymi na nią lokalizacjami pokemonów. Podawany jest także rząd stworka a także czas, jaki pozostał Ku jego zniknięcia.

Strona działa Pioruńsko dobrze. Kilku z naszych redaktorów sprawdziło to Dopiero co osobiście, znajdując pokemony dokładnie tam, gdzie wskazało to Pokevision. Skuteczność usługi wynika z tego, że Oj autorzy Szanse czerpią bezpośrednia z API napędzającego grę.

Obecnie Bok w niektórych momentach ma problemy z wydajnością, gdyż uwaga nią graczy Zauważalnie przekroczyło przewidywania autorów, Jednakowoż te kłopoty powinny wkrótce się skończyć. Już W bieżącej chwili jest Wszakże bezcenną pomocą dla fanów, zwłaszcza tych, którzy chcą złapać wszystkie dostępne w grze pokemony. Oczywiście, rodzi się pytanie, Zali korzystanie z Pokevision Ale skąd psuje, Minimum częściowo, zabawy, Niedoróbka na to sobie musi każdy odpowiedzieć indywidualnie.

Przypomnijmy, że Pokemon GO zadebiutowało w Stanach Zjednoczonych, Australii i Nowej Zelandii 6 lipca, a tydzień później trafiło Ku Polski. Zabawa towarzyska dostępna jest w wersjach na systemy iOS i Android. Na obu korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami. Dorobek stała się bez dyskusji największym gwałtem mobilnym tego roku i pobiła zapis pobrań w pierwszym tygodniu na App Store. Zainteresowanym produkcją polecamy zapoznanie się z naszą recenzją:

Recenzja gry Pokemon GO


Tagi: gramynawynos.pl gry Pokemon GO AND iOS
Skomentuj post: