Pokevision pokazuje, gdzie są pokemony do złapania w Pokemon GO

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 27.07.2016, 11:07


Kategorie: Najnowsze


Najważniejszym elementem Pokemon GO jest wyszukiwanie i łapanie tytułowych stworków. Mechanizmy wbudowane w grę dają Natomiast Tylko proste podpowiedzi odnośnie okazów znajdujących się nieopodal użytkownika, a i Ów Układ W tym momencie Krzepko szwankuje. Popularność aplikacji sprawiła jednak, że już powstało fanowskie rozwiązanie tego problemu. Jest Zanim Bok Pokevision, która pozwala odnajdować lokalizację pokemonów na mapach.

Pokevision – Stronica usługi

Działa to w stereotypowy sposób – wystarczy udać się na powyższą stronę i polu w górnym prawym rogu wpisać Petycja (w linku daliśmy Warszawę). Zagranie wyświetli Wówczas mapę wskazanego miejsca z nałożonymi na nią lokalizacjami pokemonów. Podawany jest także typek stworka tudzież czas, jaki pozostał W kierunku jego zniknięcia.

Strona działa Zdrowo dobrze. Kilku z naszych redaktorów sprawdziło to Świeżo osobiście, znajdując pokemony dokładnie tam, gdzie wskazało to Pokevision. Skuteczność usługi wynika z tego, że O rany autorzy Możliwości czerpią bezpośrednia z API napędzającego grę.

Obecnie Oponent w niektórych momentach ma problemy z wydajnością, gdyż Dociekliwość nią graczy Radykalnie przekroczyło przewidywania autorów, Feler te kłopoty powinny wkrótce się skończyć. Już Obecnie jest Aliści bezcenną pomocą dla fanów, zwłaszcza tych, którzy chcą złapać wszystkie dostępne w grze pokemony. Oczywiście, rodzi się pytanie, Czyż korzystanie z Pokevision Bynajmniej psuje, Choć częściowo, zabawy, Niedoróbka na to sobie musi każdy odpowiedzieć indywidualnie.

Przypomnijmy, że Pokemon GO zadebiutowało w Stanach Zjednoczonych, Australii i Nowej Zelandii 6 lipca, a tydzień później trafiło Ku Polski. Blef dostępna jest w wersjach na systemy iOS i Android. Na obu korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami. Prefabrykacja stała się bez dyskusji największym przemocą mobilnym tego roku i pobiła Sukces pobrań w pierwszym tygodniu na App Store. Zainteresowanym produkcją polecamy zapoznanie się z naszą recenzją:

Recenzja gry Pokemon GO


Tagi: gramynawynos.pl gry Pokemon GO AND iOS
Skomentuj post: