Rozpoczęto zapisy do beta testów nowej aktualizacji systemu PlayStation 4

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 27.07.2016, 10:07


Kategorie: Najnowsze

Jeżeli jesteście złaknieni nowych rozwiązań w systemie operacyjnym konsoli PlayStation 4, Nie Ani chce się Wam czekać na kolejną aktualizację, to być może zainteresujecie się możliwością wzięcia udziału w beta testach nadchodzącego update’u. Odbędą się one w przyszłym miesiącu, dzięki czemu poznacie nowe funkcje przed ich oficjalną premierą, a Pod bokiem/nosem/ ręką okazji pomożecie firmie Sony w dopracowaniu zbliżających się rozwiązań. Jeżeli chcecie wziąć udział w akcji, to wystarczy, że udacie się w to miejsce i w polu na dole wpiszecie swoje PSN ID. To właściwie wszystko, gdyż od W tym momencie musicie liczyć na szczęście, ponieważ Nie ma mowy każda osoba, która się zgłosi, zostanie zaproszona Ku testów. Jeżeli się załapiecie, otrzymacie odpowiednią wiadomość e-mail z dalszymi instrukcjami.


PlayStation 4 Po jakiś Era doczeka się nowej aktualizacji, która zostanie przetestowana Na skutek graczy w sierpniu. - Rozpoczęto zapisy Na beta testów nowej aktualizacji systemu PlayStation 4 - wiadomość - 2016-07-27
PlayStation 4 Zbyt jakiś Czwarty wymiar doczeka się nowej aktualizacji, która zostanie przetestowana Via graczy w sierpniu.


Tagi: sprzęt i soft beta-testy patche i aktualizacje PlayStation 4 Sony Interactive Entertainment PS4
Skomentuj post: