Jakie tabletki na wypadanie włosów dla mężczyzn? Ranking najlepszych preparatów!

Tabletki na wypadanie włosów to jedna z najpopularniejszych metod radzenia sobie z łysieniem wśród mężczyzn. Panowie ochoczo sięgają po tego typu środki, gdyż ich stosowanie jest niezwykle wygodne.

Niestety, na samym wstępie pragniemy zauważyć, że stosowanie tabletek na wypadanie włosów nie jest „cudownym” rozwiązaniem. Nie pomaga w każdym przypadku. Co więcej, niezbędne jest sięgnięcie po konkretne, skuteczne tabletki, bowiem nie wszystkie środki dostępne na rynku są użyteczne. Lwia część preparatów – najzwyczajniej w świecie nie działa.

Ranking skutecznych tabletek na wypadanie włosów

Ranking tabletek na wypadanie włosów to subiektywne zestawienie najlepszych preparatów przygotowane przez naszych ekspertów. Pod uwagę braliśmy skład produktów, jego opinie oraz cenę. Na podstawie powyższych czynników rankingowych, przygotowaliśmy TOP3 najlepszych suplementów na wypadanie włosów dla mężczyzn.

Pragniemy przy tym jednocześnie zauważyć, że przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu – warto zaznajomić się z jego wskazaniami i przeciwwskazaniami. Wszakże, istnieje szereg przyczyn wypadania włosów, z którymi nie poradzą sobie nawet najlepsze tabletki.

1. Profolan

Absolutnym numerem 1 w tym zestawieniu są tabletki na wypadanie włosów Profolan. To produkt, który cechuje bardzo prosty, acz niezwykle skuteczny skład. Obok niezbędnych witamin i minerałów, w Profolanie znajdziemy: ekstrakt z pokrzywy, ekstrakt ze skrzypu polnego oraz l-cysteinę.

Profolan to tabletki, których skuteczność potwierdza niemal każdy kto miał okazję je stosować. Produkt oceniany jest bardzo wysoko nie tylko przez konsumentów, ale także ekspertów z branży fryzjerskiej i trychologicznej. Świadczyć o tym mogą chociażby liczne pozytywne opinie i recenzje publikowane na łamach branżowych portali.

Co istotne, tabletki Profolan są świetnie dostępne. Wystarczy złożyć zamówienie na oficjalnej stronie producenta, by otrzymać produkt na następny dzień. Błyskawiczna wysyłka to nie jedyna zaleta zamówienia bezpośrednio u producenta – korzystając z zakupu na oficjalnej stronie możemy liczyć na rabaty przy większej liczbie opakowań (rabat przy zakupie 3 opakowań – 33%, rabat przy zakupie 6 opakowań – 50%).

2. Folisin

Bardzo wysokie – drugie miejsce w naszym zestawieniu najlepszych tabletek zajmuje Folisin – suplement diety, co do którego efektywności nie ma absolutnie żadnych wątpliwości. Multum pozytywnych opinii konsumentów, doskonałe oceny od recenzentów i świetny, potwierdzony badaniami skład produktu – to wszystko sprawia, że Folisin po prostu musiał znaleźć się w tym zestawieniu.

Tabletki na wypadanie włosów Folisin są nie tylko skuteczne, ale i w pełni bezpieczne. Bazują bowiem tylko i wyłącznie na naturalnych składnikach, co sprawia, że przeciwwskazania do ich stosowania praktycznie nie występują.

W składzie tabletek Folisin znajdziemy między innymi:

 • Ekstrakt z owoców palmy sabałowej (Serenoa repens) [25% kwasów tłuszczowych];
 • ekstrakt z pestek dyni (Cucurbita pepo) [20% beta sitosteroli];
 • lecytyna sojowa [20% kwasu fosfatydowego] – PhosphaMax;
 • ekstrakt z organicznych kiełków groszku zielonego (Pisum sativum) – AnaGain™ Nu;
 • mieszanina tokotrienoli i tokoferoli z olejowca gwinejskiego (Elaeis guineensis) – EVNolMax™;
 • ekstrakt z owoców papryki rocznej (Capsicum annuum L.) [10% kapsaicyny];
 • cytrynian cynku;
 • mieszanka ekstraktu ryżowego;
 • beta-karoten (witamina A);
 • L-selenometionina – Selenium SeLECT®;
 • glukonian miedzi(II);
 • ekstrakt z owoców pieprzu czarnego (Piper nigrum L.) [95% piperyny] – BioPerine®;
 • D-biotyna (biotyna);

Trzeba przyznać, że powyższe zestawienie naprawdę robi ogromne wrażenie!

3. Follixin

Kandydatów na 3 miejsce w naszym rankingu było wielu, ale stanęło na tabletkach Follixin z kilku względów:

 • bazują na naturalnych, w pełni bezpiecznych składnikach
 • produkt ma ugruntowaną pozycję na rynku od wielu lat
 • większość opinii produktu ma charakter pozytywny

Follixin to dość dobra propozycja, nie mniej – biorąc pod uwagę recenzję – nie zawsze skuteczna. Bazujący głównie na witaminach i minerałach produkt na pewno pozytywnie wpłynie na kondycję włosów. Trudno jednak powiedzieć, czy efekty będą na tyle dobre by zahamować wypadanie włosów.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *