Naturalne sposoby na powiększenie piersi. Czy są skuteczne?

Naturalne sposoby na powiększenie piersi to metody, o których mówi się coraz więcej. O tym, że niekonwencjonalne rozwiązania są skuteczne – przekonuje się coraz większa liczba kobiet. Które metody są warte uwagi? Jakie domowe rozwiązania na powiększanie piersi warto stosować?

Najlepsze naturalne sposoby na większe piersi

Poprzez termin „naturalnych metod” rozumiemy wszelkie nieinwazyjne rozwiązania, które możemy realizować w domu. Tym samym, zabiegi medycyny estetycznej – oparte nawet na najbardziej naturalnych składnikach (np. kwas hialuronowy, przeszczep tkanki tłuszczowej), nie będą uwzględniane w tym zestawieniu. Przedstawiamy tylko i wyłącznie naturalne sposoby na większe piersi.

Ćwiczenia na klatkę piersiową

Częstokroć, jako rozwiązanie na większy biust podaje się „ćwiczenia”. W gruncie rzeczy – nie istnieje trening na większy biust. Nawet najlepsze ćwiczenia nie sprawią, że nagle będziemy musieli zwiększyć rozmiar miseczki. Czy to oznacza, że nie powinniśmy brać tej metody pod uwagę?

Nic bardziej mylnego. Ćwiczenia na większy biust to metoda, którą jak najbardziej warto wziąć pod lupę. Otóż, trening klatki piersiowej może pozytywnie odbić się na kształcie oraz jędrności biustu. Tym samym, za sprawą ćwiczeń możemy osiągnąć atrakcyjniejszy wygląd biustu, co niejako rekompensuje jego wielkość.

Dieta na powiększanie piersi

Dieta na większy biust to metoda, co do której wiele osób ma spore wątpliwości. Są one jak najbardziej uzasadnione. W końcu, biust składa się z tkanki tłuszczowej, a jak dobrze wiemy – zbyt duża podaż tłuszczów, prowadzi do negatywnych zmian w całej sylwetce.

Jednakowoż, warto zdać sobie sprawę, że aby powiększyć piersi – nie musimy po prostu więcej jeść. To nieco bardziej skomplikowany temat, którzy szerzej podejmują eksperci z serwisu Sfera Intymna, w publikacji „Dieta na powiększenie biustu. Co jeść na większe piersi?[1].

Według autorów, w diecie na większe piersi powinno znaleźć się miejsce dla takich produktów jak: owoce morza, lignany, białe mięso, lucerna, szpinak, koper włoski. Co więcej, warto zadbać o podaż jednonienasyconych kwasów tłuszczowych oraz żółtych i pomarańczowych owoców.

Efekty diety mogą przejść najśmielsze oczekiwania. Warto mieć jednak na uwadze, że każdy organizm reaguje inaczej.

Uwaga! Decydując się na zmianę nawyków żywieniowych powinniśmy pamiętać, że dieta powinna być zdrowa, zbilansowana i pełnowartościowa.

Tabletki powiększające piersi

Do naturalnych metod na powiększanie piersi możemy zaliczyć również… tabletki, pod warunkiem, że są one oparte na naturalnych składnikach. Co istotne, dostępnych jest multum różnych środków tego typu na rynku. Jaką mają skuteczność?

Tabletki to pewnego rodzaju uzupełnienie diety. Ich skład oparty jest na naturalnych wyciągach roślinnych, które to w swoim składzie zawierają fitoestrogeny (roślinne odpowiedniki estrogenów). Co ważne, są one uznawane za bezpieczne dla organizmu.

Przed wyborem konkretnych tabletek, rekomendujemy zaznajomić się z jego potencjalną skutecznością. Co to oznacza w praktyce?

  • Czytaj skład tabletek.
  • Sprawdzaj opinie na forach i portalach tematycznych.
  • Weryfikuj obecność tabletek (i pozycję) w niezależnych rankingach.
  • Skontaktuj się z kosmetologiem/lekarzem.

Kremy ujędrniające na piersi

Powszechne zastosowanie w walce o większy, jędrniejszy i piękniejszy biust mają również kremy. To nieinwazyjne rozwiązanie, które może przynieść naprawdę świetne efekty. Podobnie jednak jak w przypadku tabletek – ogromne znaczenie ma wybór konkretnego preparatu.

Warto przy tym odnotować, że kremy działają nieco inaczej. Zwykle trudno spodziewać się efektów w postaci większego biustu. Kremy ujędrniają skórę i podnoszą biust. Optycznie piersi ulegają powiększeniu, jednakowoż wielkość miseczki pozostaje taka sama.

Podsumowując, istnieje wiele różnych metod na większy biust, które są naturalne i bezpieczne dla organizmu. Bez cienia wątpliwości – są one warte uwagi. Co więcej, można je łączyć celem spotęgowania ich efektywności.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *